Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

Nykyaikainen täydenpalvelun kiinteistönvälitysliike RE/MAX Eximas, toimipaikkana Mäntsälä ja toiminta-alueena koko Etelä-Suomi. Toimistomme sijaitsee keskeisellä paikalla Mäntsälän keskustassa ja meille on helppo poiketa käymään. Myynnin ja asunnonvaihdon rautaisina ammattilaisina pystymme palvelemaan Sinua parhaalla mahdollisella tavalla. Meillä on vahva paikallistuntemus sekä markkinoiden laajin näkyvyys myös sosiaalisessa mediassa. Alueen markkinajohtajan kokemus luo varmuutta. Kutsu meidät ilmaiselle arviokäynnille.

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Janne Nielsen

Ota yhteyttä
8.5
Janne Nielsen

Yrittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

+358 400 280 294 janne.nielsen@remax.fi Tutustu minuun »
Timo Airismaa

Ota yhteyttä
9.5
Timo Airismaa

Myyntineuvottelija

040 502 9397 timo.airismaa@remax.fi Tutustu minuun »
Minna Berglund

Ota yhteyttä
9.5
Minna Berglund

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

046 528 5345 minna.berglund@remax.fi Tutustu minuun »
Carina Henriksson

Ota yhteyttä
9
Carina Henriksson

Myyntineuvottelija, KiAT

0400 804 925 carina.henriksson@remax.fi Tutustu minuun »
Anne Immonen

Ota yhteyttä
9
Anne Immonen

Myyntineuvottelija

040 809 1808 anne.immonen@remax.fi Tutustu minuun »
Jari Nurminen

Ota yhteyttä
Jari Nurminen

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

040 536 5450 jari.nurminen@remax.fi Tutustu minuun »
Ari Pirilä

Ota yhteyttä
9.5
Ari Pirilä

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT

044 980 7522 ari.pirila@remax.fi Tutustu minuun »
Marika Raunio

Ota yhteyttä
Marika Raunio

Myyntineuvottelija

040 664 9972 marika.raunio@remax.fi Tutustu minuun »

Eximas Oy LKV

Keskuskatu 2 A 6
04600 Mäntsälä

+358 19 688 3624
Ota yhteyttä

y-tunnus 2299743-8





RE/MAX Eximas - Yhdessä Enemmän. Olemme uuden ajan välitysliike, toimipaikkana Mäntsälä ja toiminta-alueena koko Etelä-Suomi.Toimistomme sijaitsee Mäntsälän parhaalla paikalla Asunto Oy Mäntsälän K2:n uusissa katutason liiketiloissa. Meidät löydät Keskuskadun ja Lahdentien kulmasta, tervetuloa! Energinen ja tehokas myyntityö, laadukkaat kuvat ja materiaalit sekä vahva lakiosaaminen erottavat meidät muista. Vahva paikallistuntemuksemme luo varmuutta ja huipputiimimme tekee yhteistyössä kaikkensa, jotta lopputuloksena olisi erittäin tyytyväinen asiakas. Kutsu meidät ilmaiselle arviokäynnille!

Meillä RE/MAX:lla ei ole aluerajoja, vaan luottovälittäjäsi palvelee sinua, missä ikinä kohteesi onkaan. Mikäli olet kiinnostunut RE/MAX:n kohteista ulkomailla, voimme myös tällöin auttaa sinua löytämään unelmiesi kohteen. Usein voimme tarjota myös suomenkielisen palvelun kohteessa. Erinomaisia välittäjiä, erinomaisia tuloksia.